Akatsuki clanok

24. února 2008 v 13:10 |  Akatsuki
Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z tridy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Akatsuki je tajná organizace, která sbírá nová jutsu a informace o Jinchuuriki. Mají maximálně devět členů a nespočetné množství špehů. Členové Akatsuki jsou S-Kriminálnici, nejhledanější a nejnebezpečnější kriminálníci v Naruto světě.
Přesná kritéria pro přijmutí do skupiny nejsou známa. Všichni musí mít ale velký potenciál.Jejich cílem je ovládnout celý Naruto svět. K cíli šéf Akatsuki stanovil tři body: 1) Získat hodně peněz pro podporu Akatsuki; 2) Plánují vytvořit námezdní skupinu loajální jen k Akatsuki; 3) Získat všechny Bijuu (=ocasatí démoni). Když získají Jinchuurikiho (=ten, v němž je zapečetěn démon), zapečetí ho do velké sochy, která má devět očí, ty, ve kterých už démon je jsou otevřené, oči bez démona zavřené. aby ho jednou mohli použít a ovládnout tak svět. Když Akatsuki tento proces dělá, ani jeden člen při tom nemusí být, tedy fyzicky ne, někteří z nich jsou tam jako astrální projekce.
Akatsuki obvykle pracuje ve dvoučlenných týmech. Týmy jsou postaveny tak, aby se dva členové vzájemně doplňovali.
Každý z Akatsuki má originální prsten, který nosí. Každý z Akatsuki taky nosí dlouhý černý plášť s červenými mraky, vysokým límcem a kapuci, kterou nosí hlavně Tobi. Všichni členové mají taky černě nebo fialově nalakované nehty na rukou i na nohou. Někdy taky nosí velký kuželovitý slaměný klobouk, ze kterého visí malé rolničky. Vypadá to, že klobouky nosí, když se přiblíží ke své vesnici, aby je nikdo nepoznal. Na ochrané čelence mají také všichni škrábanec přes znak vesnice.
Akatsuki mělo původně deset členů, ale pak jeden z nich (Orochimaru) odešel. !!! NEČTĚTE ZBYTEK ODSTAVCE POKUD SE KOUKÁTE NA ANIME A NECHCETE SE NECHAT PŘEKVAPIT!!!! --------- Déle zemřel Sasori, kterého ale nahradil Tobi. Poté byl zabit i Kakuzu a Deidara.
zdroj: www.apepnaruto.webgarden.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama